Serverer frokost til flere

Breakfast Reklamebyrå i Tønsberg har ansatt Martin Ødegaarden som ny tekstforfatter.

Ødegaarden er utdannet tekstforfatter fra Westerdals og har tidligere jobbet med kunder som Coca Cola og Nordisk Film. Han har blant annet jobbet hos Hyper og har nå funnet seg til rette i Tønsberg hos Breakfast.

– Martin er nok et eksempel på en flink kreatør vi har ansatt med fartstid fra et av de sterke fagmiljøene i Oslo. Vi er glade for at folk som Martin finner seg godt til rette i byen vår. Vi har stor tro på, og har store forventninger til hva både Martin og resten av Breakfast-gjengen skal levere i tiden som kommer, sier gründer og kreativ leder i Breakfast, Christian Braathen

– Martin er sjettemann til frokostbordet og vi kommer til å styrke staben ytteligere denne høsten, så nå gleder vi oss til å ta fatt på en utrolig spennende høst med et fantastisk bra team, legger Thomas de Vries til. Han er byråets andre gründer.

Foto: Breakfast

Kommentarer

Ingen kommentarer ennå.